Zespół- skład

div>Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw kiedy to Jacek Szeliga, ojciec Danusi i Małgosi, zadzwonił do Łukasza, aby przedstawić mu swój pomysł na…

I tak właśnie powstała Siklawa, marzenie i pasja Jacka spotkało się z warsztatem muzycznym i ludźmi, którzy podjęli jego pomysły dorzucając swoje. Zaowocowało to nagraniem pierwszej płyty “Nase Małe Spiywanie”.
Okazało się, że nie było to takie znowu małe spiywanie, bo płyta została bardzo dobrze przyjęta na Podhalu jak i poza jego granicami.
Los nie oszczędził Siklawy, bo w maju 2008 roku zmarł śmiercią tragiczną Jacek. Pozostawiło to w nas na zawsze trwały ślad… jednak nie zniechęciło i nie dało powodów do zaprzestania działalności. Nie obyło się bez mniejszych lub większych zawirowań wśród muzyków , managerów. Dzisiejsza Siklawa mocno ewoluowała, zdobywając coraz szersze grono fanów, koncertujemy po całej Polsce. Mamy nowych , profesjonalnych muzyków, nagrywamy materiał do II płyty z Tomaszem Budkiewiczem i Media Solution z Warszawy. Po serii Panów Managerów, mamy tym razem Panią Manager i masę życzliwych ludzi wokól.Pomimo przeszkód i zawirowań jesteśmy i gramy dalej, coby nasa muzyka łozweselała wase serca!
Aktualny skład zespołu:
dziewczyny
Małgorzata Szeliga – śpiew
Danuta Szeliga – śpiewMarcin
Marcin Gacek – skrzypce, śpiew

_DSC2354

Mariusz Koziłkiewicz- instr. klawiszowe
Mateusz Cudzich – gitara basowa
radio10
Michał
Michał Dzioboń – perkusja
Maciej Gruchacz – gitara Maciek
zespol-baner
Grali z nami niegdyś;
Krzysztof Cybulski- nieoceniony basista i magik aranżacji
Grzegorz Zontek – altówka, śpiew
Bartłomiej ” Wacek” Wawrzyniak – perkusja, śpiew
Paweł Tylko- gitara basowa
Marcin Żarnecki ; fujarki